KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16704093

nr 1670 4093

Gustaf Wilhelm Palm

(1810-1890), Sverige

Signerad, akvarell, daterad Gustave Palm, Roma d 19 Luiglio 1847, Vy av slottet Colonno i Genazzano, 17x26,5, oramad slitage, skador

lördag 21 december 2024
kl 18:50:03

Gustaf Wilhelm Palm

Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm