KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16704093
nr 1670 4093
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
Signerad, akvarell, daterad Gustave Palm, Roma d 19 Luiglio 1847, Vy av slottet Colonno i Genazzano, 17x26,5, oramad slitage, skador
lördag 21 december 2024
kl 18:50:03
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm